İstanbul Sancaktepe Halı Yıkama Hizmeti

1

Marsis Halı Yıkama olarak Sancaktepe bölgesine de hizmet vermekteyiz. Marsis halı yıkama olarak; halınızı ilk günkü gibi tertemiz yapmanın sözünü veriyoruz.

Eviniz bomboş dahi olsa toz kütlesi ve beraberinde oluşan alerjanlar halınızda belirli bir süre sonra oluşuyor. Bakteriler, mikroorganizmalar ve zararlı maddeler insan sağlığını tehdit etmeye başlıyor. Halıların yüzeysel temizliğini herkes yapabiliyor peki ya derinlemesine temizlik? Hâl böyleyken Sancaktepe Halı Yıkama Fabrikası uzman kadrosu ve son teknolojik cihazlarıyla sizlere mükemmel halı temizliğini vaat ediyor. Firma olarak Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden bir ekibe sahibiz. Halı yıkamada kullandığımız makineler halılarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Halınızın toz alma işlemi, derinlemesine yıkama işlemi, sıkma ve kurutma işlemleri büyük bir özenle yapılmaktadır. Yıkama işlemlerinin ardından paketleme aşamasında halılarınız kalite kontrolden geçirilerek paketlenir. Evlerinize servis edilmek suretiyle dağıtıma çıkarılır. Halı Yıkama Sancaktepe ekibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile halı yıkama piyasasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Sancak Tepe Halı Yıkama

Sancak Tepe Halı Yıkama  siz değerli sancak tepe sakinlerine en temiz ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunarak memnun ediyoruz.Halılarınızı teslim etmeden önce detaylı bir şekilde kurutarak yıpranmamasını sağlıyoruz.Halılarınız kuruyup kontrol edilerek paketlenir ve sizlere teslim edilir.

 

Sancak Tepe Halı Yıkama Fiyatları

Aşşağıda yer alan fiyat bilgileri sancak tepe halı yıkama fiyatları güncel fiyatlardır.

Makine Halıları Yıkama Fiyatı : 4 TL

Halı Overlok Fiyatı : 4 TL

Halıfleks Yıkama Fiyatı : 4 TL

Shaggy Halı Yıkama Fiyatı : 5 TL

Makine Yün Halısı Yıkama Fİyatı : 6 TL

Antik Halı Yıkama Fiyatı : 10 TL

Yörük Halısı Yıkama Fiyatı : 10 TL

Isparta Halısı Yıkama Fiyatı : 10 TL

El Dokuma Yün Halısı Yıkam Fiyatı : 10 TL

Milas Halı Yıkama Fiyatı  : 10 TL

Çin Halısı Yıkama Fiyatı :  15 TL

Kilim Yıkama Fiyatı : 20 TL

Yorgan Yıkama Fiyatı : 20 TL

Battaniye Yıkama Fiyatı : 20 TL

Çekyat Yıkama Fiyatı  : 50 TL

Koltuk Yıkama Fiyatı : 150 TL

Tüm fiyatlarımız  sancak tepe halı yıkama  ve diğer hizmetlerimizin güncel fiyatlarıdır.