İstanbul Ataşehir Halı Yıkama Hizmeti

1

Marsis Halı Yıkama olarak Ataşehir bölgesine de hizmet vermekteyiz. Marsis halı yıkama olarak; halınızı ilk günkü gibi tertemiz yapmanın sözünü veriyoruz.

Eviniz bomboş dahi olsa toz kütlesi ve beraberinde oluşan alerjanlar halınızda belirli bir süre sonra oluşuyor. Bakteriler, mikroorganizmalar ve zararlı maddeler insan sağlığını tehdit etmeye başlıyor. Halıların yüzeysel temizliğini herkes yapabiliyor peki ya derinlemesine temizlik? Hâl böyleyken Ataşehir Halı Yıkama Fabrikası uzman kadrosu ve son teknolojik cihazlarıyla sizlere mükemmel halı temizliğini vaat ediyor. Firma olarak Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden bir ekibe sahibiz. Halı yıkamada kullandığımız makineler halılarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Halınızın toz alma işlemi, derinlemesine yıkama işlemi, sıkma ve kurutma işlemleri büyük bir özenle yapılmaktadır. Yıkama işlemlerinin ardından paketleme aşamasında halılarınız kalite kontrolden geçirilerek paketlenir. Evlerinize servis edilmek suretiyle dağıtıma çıkarılır. Halı Yıkama Ataşehir ekibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile halı yıkama piyasasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 

Ataşehir  Halı Yıkama

Marsis Halı Yıkama Hizmeti olarak   Ataşehir  Halı Yıkama Hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyor halılarınızı ilk günki gibi yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri hiçbir şekilde halılarınıza zarar vermez.Birçok temizlik firmasının kullanmadığı kalitede ürünler kullanarak siz değerli müşterilerimizi dahada memnun ediyoruz. Halı yıkama fiyatlarımız siz değerli ataşehir sakinlerine uygun ve güncel fiyatlar sunarak hizmet sağlıyoruz.